PROFILE

Nasza szkoła prowadzi profesjonalne kształcenie edukacyjno-sportowe dzieci i młodzieży w wieku 5 -19 lat. Dbamy o wszechstronną i trwałą podstawę kształcenia, a nasz program oparty jest na najnowszych technikach edukacji sportowej.

Uczniom zapewniamy:
gwiazdka doświadczoną kadrę trenerską, nowatorskie metody i technik szkolenia,
gwiazdka różne bezpłatne formy zajęć dodatkowych – korepetycje,
gwiazdka bezpłatne komplety książek do nauki (uczniowie sp. oraz I klas liceum),
gwiazdka dwa komplety (w ciągu roku) wysokiej jakości sprzętu sportowego dla każdego ucznia, a w cyklu 3 letnim dresy, ortaliony, torby itd.
gwiazdka dofinansowanie do wyżywienia lub zakwaterowania (osoby dojeżdżające),
gwiazdka odnowę biologiczną oraz opiekę fizjoterapeuty,
gwiazdka profesjonalną opiekę psychologa i pedagoga,
gwiazdka opiekę fizjoterapeutów oraz ortopedy,
gwiazdka możliwość udziału w licznych turniejach krajowych i zagranicznych oraz obozach sportowych,
gwiazdka możliwość gry w I i II ligowych klubach piłkarskich i siatkarskich.
gwiazdka atrakcyjne wyróżnienia i nagrody dla najlepszych.

Prowadzimy trzy główne profile szkolenia sportowego:

profile_pn_razen_waski

gwiazdka Prowadzimy szkolenie piłkarskie zarówno dla chłopców jak i dziewcząt, zapewniając ciągłość nauczania od przedszkola, przez szkołę podstawową po liceum. Nasz trening pozwala na przygotowanie zawodnika dobrze wyszkolonego zarówno pod katem technicznym jak i taktycznym, ale także daje wiele innych możliwości funkcjonowania w sporcie, np. jako trener, menadżer, nauczyciel WF.
Prowadzimy zajęcia z aerobiku piłkarskiego, akrobatyki sportowej. Dostarczamy wiedzę na temat prawidłowego odżywiania się sportowca, zapewniamy odnowę biologiczną oraz ukierunkowujemy psychikę i motorykę ucznia według jego aktualnych potrzeb rozwojowych.


SPRAWDŹ WYKAZ AKTUALNYCH DRUŻYN

profile_siatka
gwiazdka Szkolenie siatkarskie prowadzimy dla uczennic szkoły podstawowej i liceum. Treningi zaczynamy od nauki oraz doskonalenia nabytych umiejętności technicznych. Przez kolejne lata pogłębiamy wiedzę uczennic, ulepszamy ich umiejętności z zakresu dyscypliny. Dbamy o prawidłowy rozwój ukierunkowany na  osiągnięcie mistrzostwa sportowego najwyższego dla adeptki, posiadającej chęci oraz predyspozycje psychofizyczne ukierunkowane na piłkę siatkową.

Szkolenie sportowe obejmuje 16 godzin  tygodniowo w tym:

  • 10 godzin siatkówki (treningi),
  • 3 godziny wychowania fizycznego,
  • 1 godzina aerobiku,
  • 1 godzina priopercepcji,
  • 1 godzina basenu,

Zajęcia odbywają się na obiektach MOSiR oraz ZSO nr 1, ul Tańskiego 3. Uczennice SMS Mielec reprezentują klub SMS UKS Szóstka Mielec w podkarpackich młodzieżowych rozgrywkach ligowych w następujących grupach wiekowych:

SPRAWDŹ WYKAZ AKTUALNYCH DRUŻYN

profile_plywanie_2

gwiazdka Nasi uczniowie mogą realizować także pasję pływania. Współpracujemy z mieleckim Klubem Pływackim IKAR, w ramach którego uczniowie biorą udział w licznych zawodach i odnoszę wiele sukcesów.