Uczniowie SMS świętują sukcesy na Zimowych Mistrzostwach Polski w pływaniu

Młodzi i utalentowani pływacy ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu oraz klubu IKAR Mielec imponują na Zimowych Mistrzostwach Polski.

Po zaciętej rywalizacji w Bydgoszczy Mikołaj Wilk zdobył trzykrotnie brązowe medale na dystansach 50, 100 i 200 metrów stylem klasycznym, prezentując niezwykłe umiejętności. Filip Blicharz, triumfując w finale B, zajął 11. miejsce w Polsce na 50 metrów stylem dowolnym, udowadniając swoje wszechstronne możliwości.

Z kolei na 100 metrów stylem zmiennym Filip Blicharz zajął honorowe 12. miejsce.

W Olsztynie, na Mistrzostwach Polski w kategorii wiekowej 17-18 lat, Oliwia Trojnacka, zajęła zaszczytne 9. miejsce na dystansie 200 metrów stylem motylkowym, udowadniając wysoki poziom przygotowania i determinację w dążeniu do celu.

To niezwykłe osiągnięcia naszych utalentowanych uczniów ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu oraz zawodników klubu IKAR Mielec, którzy nie tylko reprezentują swój talent, ale także determinację i wytrwałość w dążeniu do sportowych celów.
Gratulujemy im wszystkim i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej!