Międzynarodowy Puchar Polski U-15 i U-17 bokserów

W minionym tygodniu młodzi i zdolni zawodnicy pod okiem trenera Roberta Jera stawili czoła wyzwaniom podczas Międzynarodowego Pucharu Polski U-15 i U-17 w Ciechocinku. To był czas pełen emocji, wyzwań i wyróżnień dla naszych reprezentantów.

 

Patryk Dudek, który odbył imponujące pięć walk, nie tylko triumfował jako Mistrz Polski U-15 w wadze 60kg, ale także zasłużenie sięgnął po prestiżowy tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju, potwierdzając swoją niezwykłą determinację i umiejętności.

Norbert Parkosz, debiutując w Mistrzostwach Polski U-17, zanotował znakomity występ, zdobywając brązowy medal w wadze 51kg, pokazując siłę i determinację walcząc pełne trzy minuty w rundzie.

Jerzy Armatys, choć zakończył z brązowym medalem, jego występ był pełen walki i determinacji. Ten medal dla klubu Iryda Mielec smakuje jak złoto, stanowiąc wyraz ogromnego wysiłku i zaangażowania.

Daniel Sudoł nie pozostaje w tyle, jako ćwierćfinalista Mistrzostw Polski U-15 w ramach Międzynarodowego Pucharu Polski. Jego bliskość medalu jest dowodem nie tylko na jego umiejętności, ale również na wartość zdobywanego doświadczenia w rywalizacji z zawodnikami starszego rocznika.

 

Cała rywalizacja odbywała się w atmosferze sportowej pasji i wspaniałego wsparcia. To czas, który ukazał nie tylko talent, ale i zaangażowanie wszystkich uczestników, dając im kolejną szansę na rozwój i sukces.