UCZNIOWIE SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. GRZEGORZA LATO W EKSTRAKLASIE

KOLEJNI UCZNIOWIE SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. GRZEGORZA LATO

W EKSTRAKLASIE

Dwaj uczniowie Niepublicznego Liceum Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu, Adam Kramarz i Mateusz Dudek wyjechali na obóz zimowy do Turcji z extra klasowym zespołem Stali Mielec. Jest to duże wyróżnienie dla maturzystów Naszego Liceum.
Ponadto po raz kolejny już wyróżniono naszego ucznia Niepublicznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego : Alexa Cetnara który trenuje z zespołem Legii Warszawa w nowo powstałym ośrodku Akademii Legii Warszawa w Książenicach. Jest duże prawdopodobieństwo, że od drugiego półrocza zasili on szeregi jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce.
Informujemy również, że absolwenci naszej Szkoły , reprezentanci Polski Mateusz Wójcik i Dawid Zięba przebywają na zgrupowaniu Talent-Pro w Hiszpanii pod okiem trenerów reprezentacji Polski już jako zawodnicy posiadający kontrakt zawodowy z klubem Lech Poznań  Cieszymy się bardzo z osiągnięć naszych podopiecznych, gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów.

Categories: Aktualności