Udany debiut W FORTUNA I LIDZE

KOLEJNY WYCHOWANEK Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu Z DEBIUTEM W FORTUNA I LIDZE

Dla Bartłomieja Kiełbasy miesiąc czerwiec okazał się wyjątkowy w jego życiu. Wcześniej niż planowany Egzamin Maturalny jego „dojrzałość” sportową sprawdzili zawodnicy Miedzi Legnica.
2 czerwca Bartek otrzymał szansę debiutu w Fortuna I Lidze w barwach FKS Stal Mielec, Trener Dariusza Marzec desygnował go do gry w wyjściowej „11”.
Nasz uczeń rozegrał pełne 90 minut prezentując bardzo dobrą postawę na boisku, a mecz zakończył się zwycięstwem Stali Mielec 2:1.
Bartek po raz pierwszy pojawił się w Mielcu równo 3 lata temu, w czerwcu 2017 roku, biorąc udział w testach sprawnościowych do Liceum Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu, jako zawodnik klubu LKS Izdebki (miejscowość w powiecie brzozowskim).
Pod okiem Trenera Przemysława Paprockiego Bartek sukcesywnie rozwijał swoje umiejętności oraz stawiał pierwsze kroki na centralnym poziomie rozgrywek, otrzymując coraz więcej szans gry w Centralnej Lidze Juniorów U-17, odwdzięczając się bardzo dobrą grą oraz bramkami.
Bartkowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych występów w I Lidze oraz sukcesów zarówno sportowych, jak i podczas egzaminów maturalnych.

 

Categories: Aktualności