Zwycięstwo na ciężkim terenie w 10 kolejce

mecz1

Beniaminek Krosno – UKS SMS Stal Mielec 2:3
Bramki: Igor Figurski️, Mikołaj Jasiński, Adrian Chrząszcz – karny,
Od początku meczu piłkarze z Krosna ruszyli z atakiem. Pierwsze 20 minut to zdecydowana przewaga gospodarzy, stworzyli kilka dobrych sytuacji i ciągle nękali naszą formacje obronną.  Grę utrudniał mocno padający deszcz. Druga część 1 połowy to coraz lepsza gra naszych chłopców.
Wspaniałą akcje trójkową stworzyli Adrian Chrząszcz podając do Mikołaja Jasińskiego, ten wyłożył piłkę Igorowi Figurskiemu, który pięknym strzałem pokonał bramkarza.

Po przerwie wychodzimy jeszcze bardziej zmotywowani. Po dokładnym podaniu Jakuba Początka, Mikołaj Jasiński wychodzi na sam na sam z bramkarzem i pewnie umieszcza piłkę w bramce. Gdy wydawało się że mamy mecz pod kontrolą błąd w obronie kosztuje nas utratę gola. Kolejny akcja w polu karnym gospodarzy i mamy karnego po zagraniu ręką. Adrian Chrząszcz nie dał szans bramkarzowi. W samej koncówce koledzy z Krosna strzelają bramkę na 2:3. 2 minuty później sędzia zakończył mecz.

Super mecz, dobry przeciwnik, który też chciał grać w piłkę. Brawo za walkę należą się obu drużynom.