„Nowiny” o Turnieju w Świdnicy

Sukces młodych piłkarzy z UKS SMS Stal Mielec! Drużyna wygrywa turniej w Świdnicy!!                                                                                                                                                           

Nowiny

Drużyna trenera Kamila Zaskalskiego rocznik 2010  ograła wiele znanych zespołów z całej Polski i nie tylko.

Turniej organizowany był dla sześciu kategorii wiekowych, w tym dla rocznika 2010. Właśnie w tej kategorii swój zespół wystawiła drużyna z Mielca.

W całym turnieju wystąpiło ponad siedemdziesiąt drużyn. Nie tyko z Polski, ale również z całej Europy. Zespół z Mielca brała udział w kategorii            U-9, czyli w roczniku 2010.

– Po skutecznej i przemyślanej grze nasza drużyna okazała się najlepsza.Dziewięć spotkań, dziewięć zwycięstw i bilans bramowy 91-4 mówi sam za siebie – przekazuje trener drużyny, Kamil Zaskalski.

– Znakomicie zorganizowany turniej. Spotkania z drużynami z różnych stron Polski i Europy na pewno zaprocentują w przyszłości. Gratulacje dla całej drużyny znakomitego występu – dodaje trener.

Warto również zaznaczyć, że młodzi mielczanie zdobyli także nagrody indywidualne. Mikołaj Lewicki został królem strzelców, a Eryk Figurski został wybrany najlepszym zawodnikiem w swojej kategorii wiekowej.

Skład: Michał Łachut, Maks Kusak, Kuba Kolisz, Szymek Myjak, Filip Serafin, Michal Cena, Eryk Figurski, Kuba Nikodem, Igor Łączak, Lewicki Mikołaj, Patryk Nośko. Trener Kamil Zaskalski.

 

Categories: Aktualności