Turniej rocznika 2009 z okazji 15-lecia Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu

W piątek, 17 maja w Rado Resort w Woli Chorzelowskiej odbył się turniej piłkarski dla klas III szkół podstawowych. Organizatorem była Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu, która w tym roku obchodzi 15-lecie funkcjonowania.

Do rywalizacji przystąpiło 9 szkół:
– Szkoła Podstawowa nr 1 w Mielcu
– Szkoła Podstawowa nr 2 w Mielcu
– Szkoła Podstawowa nr 3 w Mielcu
– Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu
– Szkoła Podstawowa nr 9 w Mielcu
– Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu
– Szkoła Podstawowa w Rudzie
– Szkoła Podstawowa w Trzcianie
– Szkoła Podstawowa w Wadowicach Dolnych

W sportowej rywalizacji najlepsza okazała się SP 3 Mielec, która wygrała wszystkie 8 spotkań i bezapelacyjnie zwyciężyła w Turnieju. Drugie miejsce zajęła SP 9 Mielec, która o jeden punkt wyprzedziła SP 2 Mielec.
Nagrody indywidualne odebrali: Filip Lis jako Najlepszy Bramkarz Turnieju i Adam Ziobroń – Najlepszy Strzelec Turnieju. Adam zdobył 17 bramek w 8 meczach.
Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, nagrody od Starostwa Powiatowego w Mielcu, zespoły które stanęły na podium okolicznościowe puchary. Nagrody wręczali: Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu Zbigniew Zieliński oraz dyrektor sportowy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu Janusz Białek.
Z okazji 15-lecia Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak przekazał na ręce dyrektora Zbigniewa Zielińskiego okolicznościowy grawerton, gratulując dotychczasowych osiągnięć i sukcesów oraz życząc owocnej działalności w kolejnych latach.

„W ten wyjątkowy dzień pragnę także przekazać najlepsze życzenia dla wszystkich twórców, pracowników i uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu, która obchodzi jubileusz 15-lecia istnienia.” – przekazał Stanisław Lonczak. Dyrektor Szkoły Zbigniew Zieliński krótko podsumował największe sukcesy SMS Mielec oraz rolę Szkoły w sportowym rozwoju Mielca.
Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w tym wydarzeniu.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Categories: Aktualności