GRAJ I Wygrywaj z nami! SMS Mielec otwiera rekrutację na rok szkolny 2019/2020

Bogate doświadczenie, praca z pasją, profesjonalizm i dyscyplina –  to nasze mocne strony!

Jesteśmy najstarszą, podkarpacką szkołą sportową – w tym roku świętujemy już 15 lat działalności. Od 1 maca br. otwieramy nabór na rok szkolny 2019/2020.

Zapraszamy do naszej „drużyny” wszystkich chłopców i dziewczęta z zacięciem sportowym! 

Aktualnie prowadzimy nabór do szkoły podstawowej i liceum, do klas o profilach: piłka nożna, siatkówka (dziewczęta) oraz pływanie.

W naszej szkole zapewniamy profesjonalne przygotowanie młodego sportowca, który nabywa i rozwija kondycję, wiedzę oraz umiejętności sportowe. Dbamy też o solidne wykształcenie naszych uczniów, umożliwiające realizację celów poza sportem.

Szkolenie rozpoczynamy już z najmłodszymi w wieku przedszkolnym a kończymy z licealistami. Propagujemy zdrowy styl życia, zapewniamy najlepszych trenerów i pedagogów z wysokimi kwalifikacjami, korzystamy z nowoczesnej bazy szkoleniowej i udostępniamy wysokiej jakości sprzęt treningowy. Nasi uczniowie osiągają liczne sukcesy sportowe i edukacyjne!

Poznaj nas bliżej i przyłącz się do ludzi z pasją!

3

4

5

Categories: Aktualności