Cztery złote i trzy srebrne medale naszych pływaków na ogólnopolskich zawodach. BRAWO!

smsplywanie

Dawid Książnicki – siedemnastoletni pływak Ikara Mielec, uczeń pierwszej klasy Niepublicznego Liceum Mistrzostwa Sportowego, zwyciężył w łącznej punktacji w kategorii juniorów w „Ogólnopolskich zawodach pływackich – memoriał Henryka Kosakowskiego”, rozegranych w Lublinie.
Wygrał wszystkie wyścigi w stylu klasycznym, na: 50, 100 i 200 m. Zajął on także drugie miejsce w klasyfikacji open, uwzględniającej korelację wyników z wiekiem zawodników.

Maksymilian Cerlich, jego starszy o dwa lata kolega klubowy i szkolny /uczeń trzeciej klasy NLMS/ zwyciężył w wyścigu na dystansie 200 m stylem zmiennym i zajął drugie miejsce na 400 m tym samym stylem w kategorii open.

Patryk Magda kolega z klasy Dawida zajął drugie miejsce na 200 m stylem motylkowym w kategorii juniorów 17-18 – letnich.