Nasz uczeń – Kacper Sadłocha w szeregach francuskiego RC Lens!

Wielokrotnie dochodziły nas słuchy o dużym zainteresowaniu Kacprem przez zagraniczne kluby. Dziś już wiemy, że jest to fakt – Kacper podpisał zawodowy kontrakt z I-ligowym, francuskim klubem RC Lens.

Kacper to bardzo utalentowany, 16- latek. Swój talent szlifował m.in. w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Mielcu, do której uczęszcza od 4 lat. Obecnie korzysta z indywidualnego toku nauczania w Liceum Mistrzostwa Sportowego. Jego edukacja realizowana jest przy ścisłej współpracy dyrekcji i nauczycieli SMS z trenerem I zespołu Stal Mielec, Arturem Skowronkiem.

Kacper to doskonały, choć nie jedyny przykład, że mielecki SMS umożliwia pogodzić sportową pasję z nauką, skutecznie łączy zdobywanie wiedzy z przygotowaniem do sportu profesjonalnego.

Kacper wielokrotnie prezentował się w juniorskich Reprezentacjach Polski, zdobywając wiele bramek. Jednym z trenerów kadry był obecny dyrektor SMS Zbigniew Hariasz. W ubiegłym sezonie świetnie zaprezentował się w meczach FKS Stali Mielec, gdzie został okrzykniętym najmłodszych zdobywcą bramki w rozgrywkach pierwszoligowych – wówczas miał zaledwie 15 lat.

Kacper ciężko pracuje na swoje osiągnięcia, jest zdyscyplinowany i solidny. Przed nim jeszcze wiele możliwości. Trzymamy za niego kciuku i mocno kibicujemy!

Więcej o Racing Club de Lens 

Categories: Aktualności