SPORT I NAUKA W JEDNYM – REKRUTUJ DO SMS MIELEC

3

Piłka nożna to wyjątkowy sport. Łączy pokolenia, wzbudza niesamowite emocje. Jeśli i TY chciałbyś/abyś rozpocząć piłkarską przygodę zapraszamy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. G. Lato w Mielcu.

CO NAS WYRÓŻNIA?

pila  ZDROWY STYL ŻYCIA
Dbamy o prawidłowy rozwój fizjologiczny uczniów, uczymy jak zdrowo się odżywiać i regenerować organizm. Posiadamy dietetyka, fizjoterapeutów, ortopedę oraz trenerów motorycznych. Zwiększamy świadomość na temat aktywnego trybu życia, która owocuje większą efektywnością sportową uczniów.

pila LICZNE SUKCESY
Na swoim koncie mamy: złoto, srebro i brąz Mistrzostw Polski,  wiele zwycięstw turniejowych w kraju i za granicą oraz utrzymujemy wysoką pozycję w rozgrywkach ligowych. Co roku nasi wychowankowie zyskują zaufanie PZPN i zapraszani są do juniorskich Reprezentacji Polski. Otrzymują także inne indywidualne wyróżnienia, np. zaproszenia do Akademii Młodych Orłów.

pila WYKWALIFIKOWANA KADRA TRENERSKA
Wszystkie roczniki mają przydzielonego trenera oraz asystenta, którzy wspólnie prowadzą zajęcia i dbają o rozwój każdego zawodnika. Posiadają duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ciągle podwyższają kwalifikacje. Dzięki temu opieramy się na najnowszych metodach i technikach szkolenia, wykorzystywanych przez najlepsze europejskie kluby.

pila GRA W KLUBACH 
Nasi wychowankowie mają na swoim koncie debiuty w pierwszoligowych klubach.

pila NOWOCZESNA BAZA SZKOLENIOWA, WYSOKIEJ JAKOŚCI SPRZĘT TRENINGOWY
Uczniowie SMS Mielec szkolą się w bardzo dobrych warunkach treningowych. Korzystają ze specjalistycznych boisk, także krytego umożliwiającego trening w zimie, mają dostęp do stadionu, siłowni oraz pływalni. Wyposażeni są w najnowszy sprzęt sportowy. Zdobywają doświadczenie w licznych sparingach oraz podczas zgrupowań w najlepszych ośrodkach.

pila DOBRA OPIEKA PEDAGOGICZNA I DYDAKTYCZNA
Pozwalamy uczniom rozwijać się sportowo, ale i naukowo. Możemy poszczycić się laureatami licznych konkursów i olimpiad. Organizujemy bezpłatne korepetycje, podręczniki, zapewniamy opiekę pedagogów, psychologów, logopedów. Mocno angażujemy się w wolontariat, który bardzo pozytywnie wpływa na rozwój osobowości naszych uczniów.

pila SZKOŁA PRZYJAZNA UCZNIOM

Za stworzenie uczniom kompleksowych warunków w dziedzinie rozwijania zdolności i osiągania sukcesów w konkursach przedmiotowych otrzymaliśmy Certyfikat „Szkoła przyjazna utalentowanym uczniom” nadany  przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Wojewodę Podkarpackiego. Nasi uczniowie bardzo dobrze łączą naukę ze sportem i osiągają wysokie wyniki w obu dziedzinach.

POZNAJ DOKŁADNE ZASADY REKRUTACJI SMS MIELEC

Categories: Aktualności