Chcesz grać w siatkówkę? – zapraszamy do SMS Mielec

4

SMS Mielec umożliwia realizację sportowych pasji wraz z kontynuowaniem nauki na wysokim poziomie. Obok piłki nożnej i pływania, szkoła prowadzi specjalistyczne szkolenie siatkówki dla kobiet na poziomie licealnym.

Siatkówka to piękny sport, doskonale integruje, kształtuje charakter, uczy dyscypliny i strategicznego myślenia. Z pewnością wszystkie te cechy są bardzo cenne w codziennym życiu.

Co zapewniamy naszym siatkarkom?

• Grę w I ligowym Klubie UKS SMS Szóstka Mielec
Zawodniczki mają możliwość grania w szybko rozwijającym się w I ligowym Klubie UKS SMS Szóstka Mielec, który może pochwalić się licznymi sukcesami turniejowymi, ligowymi oraz wysokim wynikiem na Mistrzostwach Polski.
Aktualnie UKS SMS Szóstka Mielec prowadzi cztery zespoły: młodziczki, kadetki, juniorki i seniorki.

• Doświadczony zespół trenerski
Młode siatkarki szkolone są przez doświadczoną kadrę trenerską o wysokich kwalifikacjach. Dodatkowo mają zapewnioną opiekę trenera motorycznego, fizjoterapeuty, czy dietetyka. Cały zespół trenerski dba o indywidualny rozwój umiejętności siatkarskich każdej z zawodniczek.

• Udział w rozgrywkach ligowych i turniejowych
Uczennice mają możliwość szlifowania swoich umiejętności podczas licznych turniejów. Ich gra bardzo dobrze oceniana jest przez selekcjonera kadry wojewódzkiej, który często powołuje nasze zawodniczki w różnym wieku.

• Bardzo dobre warunki do nauki
Nasza szkoła bardzo dobrze przystosowała pogram powszechnego nauczania do szkolenia sportowego. Dzięki temu zapewniamy naszym uczennicom najlepsze warunki do rozwoju nie tylko sportowego, ale i intelektualnego. Możemy pochwalić się licznymi laureatami w konkursach, olimpiadach przedmiotowych i językowych.

POZNAJ DOKŁADNE ZASADY REKRUTACJI SMS MIELEC

Categories: Aktualności