Turniej Jezioro Rożnowskie Cup 2018

turniej jezioro roznowskie cup

W miniony piątek chłopcy z rocznika 2008 wzięli udział w mocno obsadzonym Turnieju Jezioro Rożnowskie Cup. Rywalizacja miała miejsce na stadionie lokalnego klubu w Tęgoborzu.

Zaczęliśmy od zwycięstwa 6:0 z Unią Tarnów. Bramki w tym meczu strzelili: Tymek Łukaszek, Kacper Segelin, Kacper Cichowski, Mateusz Radwański, Marcel Mrozowski oraz Kacper Durda. Oprócz nich UKS Stal Mielec reprezentowali: Kamil Kowalski, Kacper Kubiński Łukasz Rudolf.

W drugim, zaciętym meczu przegraliśmy 2:1 z Kolejarzem Stróże. Bramkę zdobył Kacper Cichowski. Niestety w ostatnim meczu także przegraliśmy, tym razem z Wisłą Kraków i zagraliśmy w Lidze Europy.

W pierwszym spotkaniu Ligi Europy po bardzo zaciętej rywalizacji przegraliśmy z Hutnikiem Kraków 2:4. Bramki zdobyli Tymon Łukaszek i Kacper Segelin. Kolejny zacięty pojedynek w wykonaniu naszych chłopaków także zakończył się nieznaczną porażką 3:5 z Limanovią. Bramki strzelili: Segelin, Łukaszek i Kubiński.

Nareszcie nadeszło zwycięstwo – wygraliśmy 11:0. Bramki: Cichy x4, Segelin x3, Mrozowski, Mati, Kubin oraz jedno trafienie samobójcze. Potem przegraliśmy 1:2 w meczu z gospodarzami drużyną Bart Gol. Bramkę zdobywa nasz bramkarz Kowal z rzutu wolnego.

Wygraliśmy 1:0 z Zubello. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Łukasz Rudolf. W ostatnim meczu turnieju także wygraliśmy z drużyną Elita Brzesko 4:1 po bramkach 3x Łukasz Rudolf i jednej bramce Tymka Łukaszka.

Wynik końcowy:

1. MUKS Dunajec Nowy Sącz
2. SMS Rzeszów
3. Korona Kielce
4. Górnik Zabrze S.S.A.
5. Wisła Kraków
6. Hutnik Kraków – Nowy Hutnik 2010
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS
8. Akademia Kolejarz
9. Hutnik II Kraków
10. Zubello Szkółka Piłkarska
11. MKS Limanovia
12. Stal Mielec
13. Akademi Bart-Gol Tęgoborze
14. Elita Brzesko
15. Unia Tarnów