Polska jest the best wg uczniów klasy Vs

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości jest okazją do zadumy nad naszym patriotyzmem, jego znaczeniem i jego przejawami. Uczniowie klas Szkoły Mistrzostwa Sportowego mają często okazję, szczególnie w czasie zawodów i meczów odczuwać dumę z bycia Polakiem.

Jak można jeszcze inaczej z młodzieńczą swadą podkreślić znaczenie tak znakomitej rocznicy? Uczniowie klasy V s znaleźli na to intersujący i wciągający sposób: przygotowali i zrealizowali projekt pt. POLSKA JEST THE BEST. W ramach tego projektu przeprowadzili w klasach IV-V konkurs na najszybsze ułożenie pięknych puzzli POLSKA, napisali i opracowali utwór muzyczny w stylu rap pt. „Zatańczmy taniec zwycięstwa” oraz przeprowadzili wśród uczniów sondaż pt. Za co kochamy Polskę?”.

Rozgrywki w układaniu puzzli wygrali uczniowie klasy Vs Patryk Sokół i Kacper Cichorczyk. Piosenkę w największej części opracował Szymon Maziarz, on też przeprowadził sondę uczniowską.

Udział w projekcie sprawił uczniom bardzo dużo radości i przyjemności. Ukazał wagę patriotyzmu w każdym czasie i miejscu oraz znaczenie dbałości w codziennym życiu o dobre imię Polski.

smspolka

smspolska6smspolka2smspolskaaasmspolkass[po

Categories: Aktualności