Młodziczki UKS Szóstki na Mistrzostwach Polski wywalczyły 8 miejsce. Brawo!

mistrzostwa polski mlodziczek2018 m

Młodziczki UKS SMS Szóstki Mielec walczyły w finałach Mistrzostw Polski w Wieliczce. W pierwszym dniu uległy 0:2 UKS Atena Warszawa oraz MKS Dąbrowie Górniczej.

W kolejnym dniu po bardzo zaciętym, pierwszym secie, przegranym niestety (26:28), połamane porażką oddały drugiego seta do 12. W sesji popołudniowej podopieczne Grzegorza Cibickiego walczyły o 7 miejsce z UKS Barnim Goleniów. Pomimo ambitnej postawy nie zdołały wygrać meczu, zabrakło szczęścia i ….ogrania, tzw. boiskowego cwaniactwa.

Jak pokazuje tabela końcowa w finałach mieliśmy bardzo mocną grupę. Drużyna z Dąbrowy wywalczyła srebrny medal MP natomiast z Warszawy brąz. Natomiast zespół z Poznania zajął ostatecznie 5 miejsce.

Dziękujemy rodzicom, którzy wspierali swoje pociechy głośnym dopingiem!