Zwycięstwo w Jaśle – rocznik 2005

Zwycięstwo w Jaśle w pierwszym meczu grupy mistrzowskiej Podkarpackiej Ligi Młodzika Starszego. UKS Szóstka Jasło – SMS Stal Mielec 0:3

W pierwszym spotkaniu przyszło nam się mierzyć z drużyną UKS Szóstka Jasło. Pierwszą połowę dużo lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy od poczatku starali sie narzucić swój styl gry.

Z naszej strony było dużo niedokładności, strat i prostych błędów. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 0:0.

W szatni trener udzielił kilku wskazówek, które okazały się skuteczne. Drużyna na drugą połowę wybiegła mocno zmotywowana. Wraz z gwizdkiem sędziego chłopcy ruszyli do ataku, całkowicie dominując rywala. Stworzyliśmy masę dobrych sytuacji bramkowych, których nie udawało nam się wykorzystać.

W 43 minucie wspaniałym strzałem zza pola karnego popisał się Dawid Zięba. Na drugą bramkę nie musieliśmy czekać długo, świetne dośrodkowanie Karola Kiliana z rożnego wykorzystał uderzając z pierwszej piłki Jakub Początek. Ostatnia bramka to wspaniała akcja całej drużyny. Perfekcyjne podanie wzdłuż pola karnego posłał Mateusz Wójcik, Igor Figurski markując uderzenie przepuścił piłkę między nogami, czekał już na to Hubert Kaczmarczyk, który pięknym strzałem nie dał szans bramkarzowi.

Mecz, mimo że nic na to nie wskazywało, po pierwszej połowie, mógł się skończyć dużo wyższym wynikiem. Brawo chłopcy za postawę!

Categories: Aktualności