Krótkie Podsumowanie półfinałów MPJ – Koza, Raszek, Babś

siata

Jak turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorek oceniają mieleckie siatkarki? Zapytaliśmy Julię Kozę, Zuzannę Babś i Marię Raszek o krótkie podsumowanie.

– Turniej okazał się dla nas bardzo udany. Pokazałyśmy walkę i udało nam się wygrać wszystkie mecze, tracąc tylko jednego seta. Rozgrywki odbywały się w naszej, mieleckiej hali, a na każdym meczu trybuny były pełne kibiców, którzy bardzo nam dopingowali, za co jesteśmy bardzo wdzięczne. Z pewnością to też nam pomogło wygrać – mówi Julia Koza.

– Spotkania były na bardzo wysokim poziomie, a my udowodniłyśmy, że jesteśmy wartościową drużyną. Dostałyśmy się do bardzo prestiżowego turnieju i chcemy się pokazać z jak najlepszej strony – dodaje Zuzanna Babś.

– Najbardziej wymagającym przeciwnikiem była dla nas drużyna z Dąbrowy Górniczej. Dziewczyny walczyły o wejście do finału, a my już miałyśmy zapewniony awans. Jednak nie poddałyśmy się i wygrałyśmy 3:1 – podsumowała Maria Raszek.

W dniach 4-8 kwietnia br. w Dębicy odbędzie się finał Mistrzostw Polski Juniorek z udziałem naszych siatkarek. Będziemy im mocno kibicować!

siata