SMS Mielec rocznik 2005 najlepszy w Turnieju Azoty Cup w Puławach

Emocjonujący weekend zakończył się dla drużyny Stali Mielec 2005 i trenera Rafała Ćwięki zwycięstwem w mocno obsadzonym turnieju piłkarskim (16 drużyn).

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, turniej przebiegał zgodnie z harmonogramem i wszystko było dopięte na ostatni guzik. Chłopcy pokazali niesamowity charakter, wygrywając wszystkie mecze, w których strzelili 25 bramek tracąc tylko 2.

Gra przebiegała w niemal ekstremalnych warunkach, temperatura momentami wynosiła -15C. Sposób, w jaki zaprezentowała się drużyna spotkała się z uznaniem trenerów innych zespołów. Wszyscy bez wyjątku zasługują na pochwałę i ogromne brawa. Postęp jaki poczynili przez ostatnie lata to efekt ciężkiej pracy i zaangażowania na treningach. Nie byłoby to możliwe bez ogromnej pracy jaką wykonał trener Rafał Ćwięka.

Szczegółowe wyniki:
Faza Grupow
a:
Stal Mielec – Gwardia Warszawa 7:0 (D. Zięba x6, K. Kluza x1)
Stal Mielec – Radomiak Radom 3:0 (M. Wójcik x1, I. Figurski x1, D. Zięba x1)
Stal Mielec – Orlęta Radzyń Podlaski 8:1 (K. Żmuda x1, D. Zięba x3, M. Wójcik x1, K. Kluza x1, S. Duda x1)

Półfinały:
Stal Mielec – Wisła Puławy 4:1 (D. Zięba x2, M. Wójcik x1, K. Żmuda x1)

Finał:
Stal Mielec – Pogoń Siedlce 3:0 (D. Zięba x2, M. Wójcik x1)

Oprócz nagrody drużynowej statuetkę najlepszego strzelca turnieju otrzymał Dawid Zięba.

Drużynę reprezentowali: Kacper Piechota, Jan Przygoda, Franciszek Jaskot, Jakub Początek, Igor Figurski, Konrad Kluza, Karol Kilian, Mateusz Wójcik, Krzysztof Żmuda, Dawid Zięba, Bartosz Skowron, Michał Bania, Igor Kucharski, Jakub Niekurzak i Sebastian Duda.
Gratulujemy
,jnntfjn56ytlg

Categories: Aktualności