Siatkarki na obozie w Muszynie

Od 2 do 8 lutego uczennice NSMS, zawodniczki UKS SMS Szóstki przebywały w Muszynie na obozie zimowym, gdzie pod okiem trenerów Grzegorza Cibickiego, Anny Skucinskiej i Łukasza Dołowackiego szlifowały swoją formę.

Grupa zakwaterowana była w Ośrodku Leczniczo-Rehabilitacyjnym „Nestor” w Muszynie, gdzie zadbano, aby dziewczynom niczego nie brakowało. Treningi odbywały się dwa razy dziennie na hali sportowej oraz zajęcia teoretyczne – analiza gry na podstawie materiału video.

Powyższe zajęcia stanowiły integralną część przygotowań do najważniejszej części sezonu, jaką są mecze o awans do Mistrzostw Polski. Oprócz zajęć sportowych zawodniczki UKS SMS Szóstki Mielec zasiadły na trybunach, aby oglądnąć mecz Polski Cukier Muszyna – Chemik Police.

Organizatorzy ciepło przywitali nasza ekipę, życząc sukcesów sportowych w młodzieżowej siatkówce. Oczywiście po meczu tradycyjnie pamiątkowe zdjęcie z obecnymi i być może przyszłymi Gwiazdami polskiej siatkówki. Podczas krótkiego, lecz intensywnego pobytu pogoda dopisała. Było mroźno, dużo śniegu a co najważniejsze dziewczęta miały olbrzymi zapał do ciężkiej pracy.

Obóz zakończył się bez kontuzji, wykonana została świetna praca i teraz trenerzy będą oczekiwać jej efektów na siatkarskich parkietach.

hdhd

Categories: Aktualności