UCZNIOWIE SMS MIELEC W SZEREGACH I ZESPOŁU STALI MIELEC

Od stycznia br. nasi trzej uczniowie: Kacper Sadłocha, Piotr Goliasz oraz Patryk Zygmunt zasilili pierwszą drużynę FKS Stal Mielec.

Chłopcy doceniają wyróżnienie i starają się nie odstawać od starszych, bardziej doświadczonych kolegów. Dają z siebie wszystko na treningach.

– Bardzo się cieszę, że trener Smółka wraz ze swoim sztabem mnie zauważył i postanowił włączyć do kadry I zespołu Stali Mielec. Teraz zostaje mi ciężka praca by udowodnić, że zasługuję na to miejsce – mówi przejęty Patryk Zygmunt.

Młodzi piłkarze zgodnie podkreślili, że treningi w Stali są na wysokim poziomie – Jest to pełen profesjonalizm i zaangażowanie oraz najwyższa jakość wykonanej pracy – mówił Kacper.

Pomimo różnicy wieku, bo przecież uczniowie SMS Mielec są młodsi od reszty kolegów z drużyny, zostali przyjęci bardzo pozytywnie, co z pewnością korzystnie wpłynęło na ich zapał do pracy. – Dobrze się dogadujemy i motywujemy na każdym treningu, ponieważ mamy jasno określony cel, będziemy starać się go zrealizować. Mam nadzieję, że to początek udanej współpracy – tłumaczy Kacper Sadłocha.

– Złapałem super kontakt z kolegami z drużyny. Zawsze pomagają, wytłumaczą jak trzeba, czasem mocniejszymi słowami zmotywują – potwierdza Patryk.

Życzymy powodzenia naszym uczniom i czekamy na efekty pracy!

Przypominamy, że rekrutacja do SMS Mielec na rok szkolny 2018/2019  już wystartowała. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

ZASADY REKRUTACJI

CO OFERUJEMY?

Categories: Aktualności