Liga kadetek

Zwycięska passa zespołu kadetek UKS SMS Szóstki Mielec podtrzymana. Tym razem przeciwnikiem był zespół MKS ŁAŃCUT II.

Mecz okazał się trochę nerwowy, z dużą ilością błędów w polu zagrywki, ale wynikały one z chęci zagrania trudnych piłek, aby odrzucić przeciwnika od siatki.

– Mielczanki dobrze zagrały grę w polu, wykorzystywały wiele kontr i ataków w pierwszym tempie. Dobrą zmianę dały Kinga Salach, Daria Kopeć, Julia Turczyn oraz wracająca do dobrej formy atakująca Julia Bogdan, która kończyła niemal każdy swój atak. W końcu widać było grę zespołową i radość z tego, co robimy.

Na pochwałę zasługuje cały zespół, dziewczyny ciężko pracują na treningu i jeszcze rywalizują między sobą o bycie w 14-ce meczowej. Konkurencja jest duża, a to tylko dobrze wpływa na pracę dziewczyn.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy nam kibicowali, rodzicom, klubowi kibica. Jesteście naszym 8 zawodnikiem, na którego zawsze możemy liczyć- powiedział trener mieleckiego zespołu Łukasz Dołowacki

UKS SZÓSTKA MIELEC: Chrabąszcz, Działowska, Kantor, Smolicka, Nycek, Tomasik, Duszkiewicz libero, Salach, Turczyn, Bogdan, Kij, Kopeć, Żelazko, Walankiewicz

Trener Łukasz Dołowacki

Categories: Aktualności