Sportowcy przygotowali „Szlachetną paczkę”

Dzięki życzliwości dyrekcji, nauczycieli, uczniów i rodziców udało się nam przygotować „Szlachetną paczkę” z żywnością, środkami czystości, kompletem talerzy, ciśnieniomierzem, pościelą, poduszkami, kołdrą, kocem, artykułami leczniczymi i higienicznymi dla 49 letniej pani Ireny – mieszkanki Mielca.

Nasza podopieczna jest osobą cierpiąca od dzieciństwa na dystrofię mięśni, obecnie nie porusza się o własnych siłach, jest leżąca i zdana na pomoc innych ludzi. Mimo cierpienia pani Irena to niezwykle pogodna osoba, bardzo lubi czytać, nie narzeka na los. Dlatego wśród różnych upominków znalazły się też książki przygotowane przez uczniów z kl. IS2 NLMS.

Kiedy pięknie zapakowane paczki, życzenia z opłatkiem i świąteczny stroik dotarły do pani Ireny były łzy wzruszenia, wielka radość i wdzięczność wobec wszystkich, którzy o niej pamiętali.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, rodzicom oraz uczniom z kl. IS2 z NLMS, kl. III s2, II s 1 z NGMS a także klasom z ZSO nr 1: II f, III d, II e z Gim. Nr 3, kl. I B z V LO.

Projekt koordynował Szkolny Wolontariat pod opieką pani Jolanty Witek i we współpracy z panią Joanną Pęcak – pedagogiem V LO.

Wszystkim za wszystko gorąco i serdecznie DZIĘKUJEMY!

nxyheuj

 

Categories: Aktualności