Pasowanie na ucznia – sportowca SMS Mielec

 W minioną środę nasi czwartoklasiści wzięli udział w uroczystym pasowaniu na ucznia – sportowca. Nie zabrakło dobrej zabawy, ale była to także pouczająca lekcja koleżeństwa i partnerstwa na boisku.

Chłopcy mieli do wykonania kilka zadań sprawnościowych, kulinarnych i muzycznych m.in.: skoki w workach, chodzenie z jajkiem na łyżce, jedzenie jabłka bez rąk, czy odgadywanie tytułów i wykonawców piosenek z którymi doskonale sobie poradzili. Bardzo dobrze spisali się także podczas quizu z życia w szkole oraz zagadek przygotowanych przez wychowawcę.

Chłopcom mocno kibicowali rodzice oraz trenerzy. Ich zmagania pozytywnie oceniło jury, w skład którego wchodzili: dyrektorzy – Marek Chamielc, Zbigniew Hariasz oraz Andrzej Wilk, piłkarze I zespołu Stali Mielec – Krystian Getinger i Konrad Misztal, a także trenerzy i jednocześnie absolwenci SMS Mielec – Damian Skiba i Sebastian Ryguła.

W drugiej części spotkania chłopcy złożyli uroczystą przysięgę i otrzymali pamiątkowe certyfikaty, a na zakończenie pasowania czekała na nich „słodka niespodzianka” – pyszny tort.

ZOBACZ SKRÓCONĄ RELACJĘ Z PASOWANIA

https://youtu.be/J_5Weod2UGo

Categories: Aktualności