UCZNIOWIE SMS MIELEC Z NAJLEPSZYMI wynikami sportowymi

SONY DSC

Rok szkolny 2016/2017 obfitował w wiele sukceów sportowych naszych uczniów. Poniżej prezentujemy najważniejsze z nich i wszystkim wyróżnionym gratulujemy. 

SIATKÓWKA

Juniorki, które zajęły IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek w Piłce Siatkowej Dziewcząt:
1. Babś Zuzanna,
2. Krycka Aleksandra,
3. Raszek Maria,
4. Daniluk Kaja,
5. Węgrzyn Alicja,
6. Gorzkiewicz Martyna (kadetka I),
7. Pykosz Daria (kadetka I).

Kadetki I
– III miejsce w lidze woj. kadetek – awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Kadetek
– III miejsce w Ćwierćfinale MP Kadetek – Jarosław 2017, co daje 17-24 miejsce w Polsce
– VI miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Elblągu
1. Barbara Zuzanna,
2. Koza Julia,
3. Gorzkiewicz Martyna,
4. Pykosz Daria.

Kadetki II
– awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Kadetek i Młodziczek,
– Finalistki Mistrzostw Polski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii Gimnazjum w Elblągu,
1. Kinga Salach,
2. Julia Bogdan,
3. Liwia Działowska,
4. Weronika Nycek,
5. Laura Duszkiewicz,

Młodziczki II:
1. Małgorzata Miłoś,
2. Martyna Jamróż,
3. Nadia Radoń,
4. Janów Aleksandra.

PIŁKA NOŻNA

Orlik Starszy:
1. Rejczyk Filip,
2. Chmielowski Wojciech.

Młodzik Młodszy:
1. Mateusz Wójcik – powołany na LAMO – Gniewino lato 2017,
2. Kacper Piechota.

Młodzik Starszy:
1. Karol Łysiak – reprezentant kadry wojewódzkiej

Trampkarz Młodszy:
1. Przemysław Maj – kadrowicz,
2. Dominik Buczek – kadrowicz,
3. Michael Wyparło – kadrowicz,
4. Oskar Łazar – wszedł w krąg zainteresowania kadry Podkarpacia.

Trampkarz Starszy:
1. Kramarz Adam – gra w reprezentacji Polski, gra w reprezentacji woj. podkarpackiego,
2. Sadłocha Kacper – gra w reprezentacji Polski,gra w reprezentacji woj. podkarpackiego,
3. Duszkiewicz Kamil – konsultacje kadry Polski,gra w reprezentacji woj. podkarpackiego,
4. Kozłowski Jan – konsultacje kadry Polski, gra w reprezentacji woj. podkarpackiego,
5. Mazur Filiberto – gra w reprezentacji woj. podkarpackiego.

Junior Młodszy:
III klasa Gimnzajum (rocznik 2001)
1. Miłosz Szczepański,
2. Waldemar Mazur,
3. Arkadiusz Witek (uczeń I kl. Liceum urodzony w 2001) – zawodnicy Reprezentacji Województwa Podkarpackiego, awans do Mistrzostw Polski Reprezentacji Wojewódzkich.

III kl. Gimnazjum
1. Piotr Goljasz (ur. 2000) – bardzo dobra postawa w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych, która zaowocowała powołaniem do reprezentacji Polski U -18.

I kl. Liceum (rocznik 2000)
1. Oskar Mazur,
2. Jakub Więcław,
3. Bartosz Kania – 100% frekwencja treningowa, wzorowa postawa sportowa w drużynie Juniorów Młodszych w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych (2 miejsce w grupie D).

I kl. Liceum (rocznik 2000)
1. Kamil Miśko,
2. Kacper Zacharek,
3. Hubert Sałasiński,
4. Michał Puzon,
5. Bartosz Łyczko – kluczowy zawodnik drużyny Juniorów Młodszych, wzorowa postawa sportowa w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych (2 miejsce w grupie D).

I kl. Liceum (rocznik 2000)
1. Rafał Dusiło,
2. Szymon Rak – najlepsi strzelcy drużyny Juniorów Młodszych, występy w Centralnej Lidze Juniorów Starszych, wzorowa postawa sportowa w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych (2 miejsce w grupie D).