Czwarte miejsce na Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży naszych siatkarek!

Kolejny sukces na swoim koncie zapisały nasze uczennice – siatkarki. Zajęły IV miejsce na Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Sportach Halowych rozgrywanych w dniach 14-17 czerwca br. w Elblągu.

Nasze mieleckie siatkarki ukończyły Turniej tuż za podium na czwartym miejscu, zostawiając w pokonanym polu takie siatkarskie ośrodki jak: Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Bielsko Biała, Szczecin czy Poznań.

W zawodach brało udział 16 Mistrzów poszczególnych województw w piłce siatkowej. Na sześć rozegranych spotkań mieleckie dziewczęta przegrały tylko dwa mecze – grupowy mecz z późniejszymi złotymi medalistkami z Warszawy i z Krakowem, który pokonał nasz zespół w meczu o brązowy medal.

Trenerzy pozostałych ekip podkreślali waleczność, dobrą organizację gry i wspaniałą grę w obronie naszej ekipy. Brawo dziewczęta!

Jest to kolejny sukces młodych mieleckich siatkarek na arenie ogólnopolskiej – po juniorkach trenera Murdzy (4 miejsce na MP Juniorek), młode siatkarki z SMS Mielec pod wodzą trenera Modrasa powtórzyły wyczyn starszych koleżanek. Jeszcze raz serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych latach.

UKS SMS Szóstka Mielec: Janów A., Smolicka M., Binek K., Salach K., Kania M., Barbara Z., Gorzkiewicz M., Pykosz D., Duszkiewicz L., Bogdan J., Działowska L. i Turczyn J.

Categories: Aktualności