Egzaminy sprawnościowe do SMS Mielec – zapraszamy!

egzaminy SMSJednym z wymogów rekrutacyjnych do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu jest udział w testach sprawnościowych. Znamy już ich terminy!

Jeśli jesteś zainteresowany nauką połączoną z uprawianiem piłki nożnej chłopców czy piłki siatkowej kobiet na najwyższym poziomie przyjdź na testy i sprawdź się!

PIŁKA NOŻNA
Pierwszy termin egzaminów zaplanowany jest na 29 maja br., kolejny na 16 czerwca br. Kandydaci powinni stawić się o godzinie 16.00 w Klubie FKS Stal Mielec przy trybunie od ul. Solskiego 1.

Egzaminy składają się z testów specjalistycznych, czysto piłkarskich, oceniających umiejętność gry, technikę indywidualną, dokładność podań, panowanie nad piłką, współpracę z partnerem w zespole, czy cechy charakterologiczne. Oceniana jest także sprawność ogólna: testy szybkości, zwrotność, moc.

Kandydat powinien zabrać ze sobą buty o płaskiej podeszwie oraz do gry na murawie trawiastej.

Przed egzaminami od godziny 14.00 będzie można również odwiedzić Szkołę Mistrzostwa Sportowego (ul. Tańskiego 3). Do dyspozycji odwiedzających będą trenerzy i nauczyciele SMS Mielec, którzy chętnie opowiedzą o szkole i programie szkolenia.

PIŁKA SIATKOWA
Egzaminy dla dziewcząt, które chciałyby spróbować swych sił w siatkówce odbędą się 5 czerwca br. o godzinie 16.00 na sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2 w Mielcu.

Dodatkowe informacje o rekrutacji oraz egzaminach można uzyskać od trenerów piki nożnej: Jakuba Korczykowskiego – tel. 696699974, Przemysława Paprockiego – tel. 509117369 oraz trenera piłki siatkowej: Romana Murdzy – tel. 509589841.

 

Categories: Aktualności