Żegnamy tegorocznych maturzystów

W miniony czwartek odbyło się zakończenie trzeciej klasy Liceum Mistrzostwa Sportowego w Mielcu. W spotkaniu wzięli udział uczniowie, dyrektorzy, nauczyciele oraz trenerzy SMS Mielec.

Dyrektor Zbigniew Hariasz w krótkim wprowadzeniu podsumował trzyletnią edukację i pracę tegorocznych maturzystów. Najlepsi otrzymali wyróżnienia i podziękowania oraz bony upominkowe.

Nie zabrakło sentymentów i życzeń powodzenia w realizacji kolejnych planów. – Dziś kończycie szkołę, ale przed Wami jeszcze matura, także nie odpuszczajcie, pracujcie, a efekty na pewno będą dobre – mówił dyrektor Hariasz.

WYRÓŻNIENI:
Na szczególną uwagę zasługują uczennice, które wraz z trenerem Romanem Murdzą wywalczyły IV miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek, a były to: Jagoda Kardyś, Kamila Żelazko i Pamela Petrykowska. Siatkarki uzyskały też bardzo dobre wyniki w nauce.

Wyróżnienia za osiągnięcia sportowe trafiły również do piłkarzy: Rafała Drożdżala, Damiana Bawor, Konrada Misztal i Szymona Urbaniaka. Konrad i Szymon mieli okazję już zadebiutować w I zespole Stali Mielec.

Na zakończenie spotkania wszyscy trzecioklasiści otrzymali świadectwa oraz pamiątkowe koszulki.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Categories: Aktualności