MŁODZICZKI WYGRYWAJĄ W STALOWEJ

W przedostatniej kolejce rundy finałowej rozgrywek o Mistrzostwo Podkarpacia w lidze młodziczek komplet zwycięstw odnosi UKS SMS Szóstka Mielec.

W pierwszym meczu naszym przeciwnikiem gospodarz MOSiR Vega Stalowa Wola. Aby myśleć o dalszej przygodzie i grze w ćwierćfinałach Stalowa musiała ten mecz wygrać. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie, obfitował w wiele długich wymian i wspaniałych obron. Dokładniejszym i bardziej cierpliwym zespołem była Szóstka Mielec, która zbudowała sobie przewagę punkt po punkcie odnosząc zwycięstwo w pierwszej odsłonie 25-21.

W drugim secie mielecki zespół zanotował większy przestój w grze, Stalowa wzmocniła i zaryzykowała w polu zagrywki i wypracowała sobie przewagę 16-10, 18-12. Kiedy na zagrywce zameldowała się Julia Turczyn, a trener Dołowacki podwyższył blok wprowadzając Emilię Tomasik (190 cm wzrostu), zespół zaczął odrabiać straty i wysunął się na prowadzenie 19-18. Szóstka Mielec wygrywa tego seta 25-20 i cały mecz 2-0.

W drugim spotkaniu mieleckiej drużynie przyszło się zmierzyć z zespołem z Dębowca. W tym meczu trener wprowadził do gry i dał pograć zmienniczkom. Drużyna UKS SMS Szóstka Mielec odniosła efektowne zwycięstwo 2-0.

Dziękujemy naszym kibicom za gorący i wspaniały doping, jesteście naszym siódmym zawodnikiem. Nasz rywal w walce o tytuł mistrzowski, drużyna MKS Łańcut odniosła w Rzeszowie dwa zwycięstwa i to kto zostanie Mistrzem Podkarpacia rozstrzygnie ostatni turniej, którego gospodarzem będzie Mielec – 26.03.2017 godz 10:00 Gimnazjum nr 2 w Mielcu.

Serdecznie zapraszamy sympatyków siatkówki i wiernych kibiców do wspólnego dopingowania naszym dziewczyn.

UKS SMS Szóstka Mielec: K. Salach, L. Działowska, J. Turczyn, A. Janòw, W. Nycek, J. Bogdan, L. Duszkiewicz (libero), K. Chrabąszcz, E. Tomasik, A. Mazur, N. Horodewska, L. Żelazko, K. Sokołowska (libero)