WYGRANA 2 LIGOWEJ SZÓSTKI NAD ZESPOŁEM SAN PAJDA JAROSŁAW!

W czwartek zawodniczki mieleckiej Szóstki przystąpiły do drugiego meczu fazy play off z zespołem San Pajda Jarosław. To był popis gry naszych dziewczyn.

Pierwszy set do 17, świadczy o dużej determinacji i woli zwycięstwa naszej drużyny. Mówią: jak się dobrze zacznie to, jest potem łatwiej. Coś w ty musi być!

Pierwszy mecz dla Szóstki, pierwszy set również i w szeregach jarosławskiego zespołu zaczęła wkradać się nerwowość. Psuły dużo zagrywek i były bezradne w obliczu bardzo dobrze grającej Szóstki Mielec.

Po raz kolejny świetnie poprowadziła grę mieleckiego zespołu Martyna Gorzkiewicz, w obronie i na przyjęcia szalała Wiktoria Murdza – MVP meczu.  Nasze atakujące Klaudia Krzysztofik, Natalia Murdza, Gabriela Fryc miały ponad 60% skuteczności w ataku, do tego skutecznego ataku dołączyły swoje cegiełki,  środkowe Wiktoria Pasierb i Sylwia Kusik. Tak grającej, kompletnej drużyny mógłby pozazdrościć niejeden trener, ale to szczęście ma Trener Roman Murdza.

Słowa uznania za grę zespołu, a szczególnie za grę obronną docierały od trenerów kadetek, biorących udział w  Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski, które rozpoczęły się właśnie wczoraj w Jarosławiu.

Teraz mielecki zespół czeka na rywala w walce o 1 miejsce w grupie V, prawdopodobnie będzie to zespół Grupa Azoty PWSZ Tarnów.

Mecz o 1 miejsce w grupie rozgrywany jest do trzech wygranych.

I termin – 1-2.04.2017 – gospodarzem jest zespół , który zajął wyższe miejsce po rundzie zasadniczej.
II termin – 8-9.04.2017
ew. III termin – 19.04.2017 – gospodarzem jest zespół , który zajął wyższe miejsce po rundzie zasadniczej.

Brawo dziewczyny i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach!

Categories: Aktualności