DWA MECZE I DWIE WYGRANE MŁODZICZEK II

W niedziele 19.02.2017 rozpoczęła rywalizację w grupie 2, druga drużyna młodziczek mieleckiej Szóstki. Na własnym parkiecie mielczanki gościły zespoły z Czudca i Jarosławia.

W pierwszym meczu z Czudcem nasze dziewczęta były wyraźnie stremowane. Brakowało dokładności i cierpliwości, jednak z upływem czasu gra stawała się coraz bardziej składna i w efekcie wygrana w pierwszej partii. Drugi set to znowu niekonsekwencja w swoich akcjach, błędy w ustawieniu i…przegrana do 16. Trzeci set to poprawna gra „Szóstki”, bardzo ambitna gra zawodniczek Czudca, ale to mielczanki ostatecznie wygrały seta do 13 i cały mecz 2:1.

Drugim przeciwnikiem tego dnia był spadkowicz grupy 1 zespół San Pajda Jarosław. Zespół UKS SMS Szóstka Mielec od samego początku narzucił przeciwniczkom swoje warunki gry. Trener Grzegorz Cibicki dokonywał zmian w składzie, ale tylko po to aby każda zawodniczka mogła zaprezentować się na boisku i mieć wkład do ostatecznego sukcesu. Mielczanki pewnie pokonały zawodniczki San Pajda Jarosław 2:0

UKS SMS Szóstka Mielec II – MUKS Olimp Czudec 2:1 (25:21, 16:25, 15:13)
UKS SMS Szóstka Mielec II – San Pajda Jarosław 2:0 (25:15, 25:15)

UKS SMS Szóstka Mielec: Jamróz, Miłoś, Murdza, Anwar Ćwiok, Moryto, Radoń, Salach (libero) oraz Kojder, Kotwica, Surman, Barnat