MŁODZICZKI I Z KOLEJNYMI PUNKTAMI

II kolejka rozgrywek o mistrzostwo województwa podkarpackiego w kategorii młodziczek i komplet dwóch zwycięstw na koncie UKS SMS Szóstki Mielec.

Atut własnej hali w pełni wykorzystany przy wspaniałym i żywiołowym dopingu naszej wiernej grupy kibiców. W pierwszym meczu mielczanki pokonały w pięknym stylu swojego odwiecznego rywala zza między – zespół Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0. Popis zagrywki dała tutaj Julia Turczyn, która raz po raz swoją zagrywką raziła przeciwnika, a skuteczną grą na skrzydłach prym wiodła najmłodsza w naszej ekipie Aleksandra Janów.

Doskonale na swojej nowej pozycji zagrała Laura Duszkiewicz (libero), która była bardzo skuteczna w obronie i w przyjęciu zagrywki. Cały zespół zagrał wyśmienicie czy to w ataku i w obronie nie pozwalając przeciwnikowi rozwinąć skrzydeł, potrafił w pełni zrealizować meczowe założenia taktyczne. Bardzo mało błędów własnych popełnionych, walka o każdą piłkę w obronie i wysoki procent skuteczności w pierwszej akcji oraz skuteczna gra w kontrach to klucz do zwycięstwa.

Drugi nasz mecz miał nieco inną historię i tutaj z chirurgiczną precyzją kąsaliśmy przeciwnika i po raz kolejny katem dla przeciwnika Julia Turczyn w polu zagrywki. Na rozegraniu zagrała Katarzyna Chrabąszcz, która wyśmienicie rozdzielała piłki między atakujące, tutaj śmielej na środku zagrała Julia Bogdan, kroku dotrzymywała jej skrzydłowa Liwia Działowska. Na swoim wysokim poziomie z małymi przerwami bardzo dobre zawody zaliczyła Weronika Nycek, która przyjmowała i kończyła wiele piłek będąc w pierwszej czy drugiej linii.

Przed nami jeszcze wiele pojedynków, serdecznie zapraszamy naszych sympatyków do aktywnego wspierania nas dopingiem za co serdecznie z zawodniczkami Szóstki dziękujemy!

UKS SMS Szóstka Mielec: Kinga Salach, Liwia Działowska, Julia Turczyn, Weronika Nycek, Julia Bogdan, Aleksandra Janów, Laura Duszkiewicz (libero), Katarzyna Chrabąszcz, Ariana Mazur, Karolina Sokołowska

Trener Łukasz Dołowacki

UKS SMS Szóstka Mielec – Vega Stalowa Wola 2:0 (25:13, 25:18)
UKS SMS Szóstka Mielec – UKS Gimnazjum Dębowiec 2:0 (25:6, 25:10)

Categories: Aktualności