PEWNE WYGRANE MŁODZICZEK W RZESZOWIE

Po dłuższej przerwie spowodowanej feriami ruszyła Runda Finałowa o Mistrzostwo Województwa Podkarpackiego I ligi Młodziczek.

Nasz zespół swoje pierwsze mecze w ramach I kolejki rozegrał w Rzeszowie z  RKS Bolesław Rzeszów oraz MKS V LO Rzeszów, odnosząc 2 zwycięstwa, inkasując 4 punkty.

Zespół UKS SMS Szóstka Mielec prezentował się bardzo dobrze, dziewczyny czuły jeszcze w nogach trudy obozu zimowego, lecz nie miały większych problemów z odniesieniem zwycięstw. Należy pochwalić cały zespół za wytężoną pracę na obozie i zarazem za realizacje założeń i realizowanie dyscypliny taktycznej podczas meczu. Świetnie na swoich nowych pozycjach spisały się Liwia Działowska oraz Laura Duszkiewicz a Aleksandra Janów dobrze spisała się na pozycji atakującej – chwali trener Dołowacki.

UKS SMS Szóstka Mielec: Kinga Salach, Liwia Działowska, Julia Turczyn, Aleksandra Janów, Weronika Nycek, Julia Bogdan, Laura Duszkiewicz (libero) oraz Katarzyna Chrabąszcz, Lidia Żelazko, Natalia Horodewska, Emilia Tomasik, Karolina Sokołowska
Trener Łukasz Dołowacki
Categories: Aktualności