Szóstka Mielec – Grupa Azoty PWSZ Tarnów – 1:3

Zawodniczki Szóstki Mielec rozegrały pojedynek z Grupą Azoty PWSZ Tarnów, niestety tym razem przegrały 1:3.

Pierwszy set był bardzo wyrównany, jednak od 21 punktu  to tarnowianki swoją grą zdobywały punkty. Drugi set to również zacięta walka, mielczanki prowadziły 24:19, jednak coś się w mieleckim zespole zacięło i tarnowianki doprowadziły do remisu po 24, a nawet miały kilka piłek setowych, ale znów do gry włączyły się nasze dziewczyny.

Ostatnie, bardzo ważne punkty dla naszej drużyny zdobyła Ola Krycka i UKS Szóstka wygrała seta 30:28. Wydawało się, że mielczanki pójdą za ciosem i narzucą swój styl w dalszej grze. Jednak stało się inaczej, mielecki zespół zaczął tego seta od 0:8. Nic nie wychodziło naszym dziewczętom. Jak już zdobyły punkt to zepsuły zagrywkę.

Roman Murdza wprowadzał do gry rezerwowe dziewczęta, jednak nic to nie dało. Set zakończył się wygraną Grupy Azoty do 12. Czwarty i jak się okazało ostatni to znowu set walki, z niewielką przewagą na korzyść tarnowskiego zespołu. W efekcie UKS Szóstka przegrała seta do 17 i cały mecz 1:3. W drużynie z Mielca bardzo dobrze zaprezentowała się Aleksandra Krycka. Również młodziutka rozgrywająca Martyna Gorzkiewicz oraz Zuzanna Babś, które trener Roman Murdza coraz częściej wprowadza do gry, mogą być zadowolone ze swojego występu.

UKS SZÓSTKA MIELEC – GRUPA AZOTY PWSZ TARNÓW 1:3 (21:25, 30:28, 12:25, 17:25)
UKS Szóstka Mielec: Murdza, Szymańska, Raszek, Krzysztofik, Pasierb, Kusik, Murdza W. (libero) oraz Babś, Gorzkiewicz, Krycka, Kardyś (libero)
Categories: Aktualności