ZWYCIĘSKIE KADETKI II

W sobotę 7 stycznia kadetki II rozegrały dwa mecze, w obu odnosząc zwycięstwa. Mecz z drużyną KPS Siarki Tarnobrzeg I tylko w pierwszym secie był wyrównany lecz ostatecznie wygrały go nasze dziewczęta 26:24.

W drugim secie zdecydowane prowadzenie naszej drużyny i pewna wygrana 25:15. Niespodziewanie mecz z Kamieniem dostarczył o wiele więcej emocji, ale i w tym starciu zawodniczki UKS SMS Szóstki Mielec okazały się lepsze, wygrywając 2:0 (25:22, 25:20). Drużyna prowadzona przez Annę Skucińską zagrała bardzo ambitnie, konsekwentnie i co najważniejsze zespołowo. Błąd jednej koleżanki naprawiała druga i to jest współpraca.
Mielczanki prowadzą w swojej grupie z dorobkiem 7 punktów.
Skład UKS SMS Szóstka Mielec: Babula, Bryk, Nakonieczna, Kulpa, Kędra, Ochab, Smolicka, Leydet (libero) oraz Szczęch i Midura

Categories: Aktualności