MŁODZICZKI II GÓRĄ W DĘBICY!

Drugi zespół młodziczek również kończy rok 2016 dwoma zwycięstwami. W pierwszym meczu z Niwą Niwiska powtórzyły się błędy z meczu z Zaleszanami.

Błąd zagrywki, ataku czy przyjęcia zagrywki i sytuacja staje się nerwowa. W końcówce większą determinacją i dokładnością w grze wykazały się zawodniczki UKS SMS Szóstki i przechyliły szalę zwycięstwa w tym secie na swoją korzyść 28:26.

Drugiego seta w pełni kontrolowały nasze dziewczyny, wygrywając go do 17. W drugim rozgrywanym tego dnia meczu wystąpiły zawodniczki, które rzadziej lub krócej prezentują swoje umiejętności na boisku.

Pierwszy set bez większych problemów wygrały nasze dziewczęta, ale w drugim…coś się zacięło. Totalna niemoc naszego zespołu!! Dopiero powrót kapitana Małgorzaty Miłoś oraz Oliwi Murdzy uspokoiło grę, wzmocniło siłę ataku i w efekcie wygrany set do 22 i cały mecz 2:0

UKS SMS Szóstka Mielec II – UKS Niwa Niwiska 2:0 (28:26, 25:17)
UKS SMS Szóstka Mielec II – KPS Nowa Dęba 2:0 (25:12, 25:22)

UKS SMS Szóstka Mielec: Miłoś, Murdza, Radoń, Moryto, Salach, Jamróz oraz Surman, Woźniak, Kojder, Kośińska, Ćwiok-Anwar, Kmiecińska

Categories: Aktualności