Zwycięski Mikołajkowy Turniej rocznika 2008

W sobotę 10 grudnia 2016 r. chłopcy z rocznika 2008 pod wodzą trenera Macieja Kukułki brali udział w I Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej Trzech Hal w Staszowie.

Stal Mielec wraz z innymi drużynami ze swojego rocznika rywalizowała w hali Powiatowego Centrum Sportowego. Organizatorem zawodów wspieranych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej była Olimpia Pogoń Staszów.

W turnieju, oprócz Stali Mielec wzięli udział Pogoń Staszów I, Pogoń Staszów II, Unia Tarnów, Baszta Rytwiany, Junior Radom oraz Talencik Radom.puc

Od początku turnieju naszych chłopców nie opuszczała dobra passa. Pierwszy mecz przeciwko Baszcie Rytwiany zakończył się zwycięstwem Stali Mielec 1:0. Drugi mecz z drużyną Talencik Radom, mimo dużej przewagi i ciągłych ataków, Stal Mielec zremisowała 0:0. Kolejne mecze: z Juniorem Radom wygraliśmy 2:0, z Pogoń Staszów I 2:1 oraz Pogoń Staszów II 1:0. Przedostatni mecz rywalizacji przesądził o wygranej Stali Mielec w całych rozgrywkach. Chłopcy mogli w spokoju oczekiwać ostatniego meczu, który ostatecznie zremisowali z Unia Tarnów 1:1.

Dodatkowo organizatorzy przyznali indywidualne wyróżnienia: Król Strzelców, Najlepszy Bramkarz oraz Najlepszy Zawodnik Turnieju. Tytuł Najlepszego Zawodnika zdobył reprezentant Stali Mielec Oliwier Gembal. Najlepszym Bramkarzem został zawodnik z Junior Radom, a najwięcej goli strzelił piłkarz z Talencik Radom.
Gratulujemy chłopcom dużego sukcesu.

Wyniki rozgrywek:
Stal Mielec : Baszta Rytwiany 1:0 (bramka: Oliwier Gembal)
Stal Mielec : Talencik Radom 0:0
Stal Mielec : Junior Radom 2:0 (bramki: 2xOliwier Gembal)
Stal Mielec : Pogoń Staszów II 1:0 (bramka samobójcza Pogoni)
Stal Mielec : Pogoń Staszów I 2:1 (bramki dla Stali: Kamil Kowalski, Oliwier Gembal)
Stal Mielec : Unia Tarnów 1:1 (bramka dla Stali: Kacper Cichowski)
stasz2008

Categories: Aktualności