V Turniej Mikołajkowy NSMS Mielec

Z okazji Mikołajek tradycyjnie SMS Mielec wraz z UKS SMS Szóstką Mielec zorganizował turniej dla najmłodszych, w którym udział wzięło blisko 200 dzieci. 

Już od 5  lat na sali gminastycznej SP nr 11 w Mielcu w okolicach 6 grudnia, odbywa się Turniej Mikołajkowy NSMS Mielec. W sportowej rywalizacji biorą udział chłopcy z Piłkarskiego Przedszkola oraz dziewczynki z Akademii Siatkówki „Pierwszy Krok”. Dzieci mają do pokonania różne zadania, wymagające szybkości, dużej koncentracji i sprawności, a przy okazji dają wiele dobrej zabawy i satysfakcji zawodnikom.

W tym roku Turniej podzielony został na 2 części. Pierwsza odbyła się w ubiegły wtorek i udział w niej wzięło 10 drużyn po 10 zawodników. Kontynuacja Turnieju miała miejsce w czwartek z podobną liczbą dzieci. Zmagania małych sportowców oglądali i dopingowali rodzice. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali trenerzy NSMS Mielec oraz UKS SMS Szóstki Mielec.

Dla wszystkich dzielnych zawodników Mikołaj przygotował świąteczne paczki, które pomagali mu wręczać: Marek Paprocki – przedstawiciel Prezydenta Miasta Mielec oraz Marek Chamielec – dyrektor NSMS Mielec. Z pewnością była to najmilsza i najbardziej wyczekiwana chwila przez dzieci.

Serdecznie dziękujemy: Prezydentowi Miasta Mielec Danielowi Kozdębie, Futbolsport.pl, MOSiR , Xerima za wsparcie Mikołaja i przygotowanie atrakcyjnych upominków dla dzieci.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

 

Categories: Aktualności