NIE MA MOCNYCH NA JUNIORKI SZÓSTKI

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej ligi juniorek mielecka Szóstka zmierzyła się z zespołem San Pajda V LO Rzeszów. Jak przystało na lidera pewnie pokonały zespół z Rzeszowa 3:0.

W pierwszym secie rzeszowski zespół dzielnie przeciwstawiał się naszym dziewczynom, jednak w kolejnych dwóch setach przewaga naszego zespołu była bardzo widoczna. Co prawda, w trzecim secie, kiedy to trener Roman Murdza dokonał roszady w składzie, na moment coś się zacięło, brak kończącego ataku, błąd w przyjęciu. Czas trenera a następnie kolejne zmiany i … po chwili wszystko wróciło na właściwe tory.

Już w najbliższą niedzielę mielecki team czeka pierwsze spotkanie rundy finałowej, do której zgodnie z regulaminem rozgrywek trafiły po 3 najlepsze zespoły grupy 1 i 2 z zaliczeniem wyników między nimi z rundy zasadniczej. Po zakończeniu rundy finałowej do rozgrywek centralnych awansują 3 najlepsze zespoły.

UKS SMS Szóstka Mielec: Petrykowska, Babś, Raszek, Fryc, Daniluk, Krycka, Kardyś (libero) oraz Gorzkiewicz, Konieczny, Żelazko
UKS SMS Szóstka Mielec – MKS SAN-Pajda Jarosław V LO Rzeszów 3:0 (25:23, 25:19, 25:15)

Categories: Aktualności