UKS SMS SZÓSTKA WYGRYWA W TARNOBRZEGU i RZESZOWIE

Podopieczne Anny Skucińskiej wracają z Tarnobrzega z dwoma zwycięstwami i obecnie  zajmują 2 miejsce w grupie 3. Z kolei Juniorki ograły MKS SAN-Pajda Jarosław V LO Rzeszów 1:3.

Cały zespół zagrał bardzo konsekwentnie, zespołowo. Mecz z Tarnobrzegiem wymagał od naszego zespołu włożenia więcej wysiłku, ale ani przez moment wynik meczu nie był zagrożony. Lesko przyjechało w 6 osobowym składzie i Mielczanki przeważały w każdym elemencie gry, a trener Anna Skucińska mogła sobie pozwolić na wprowadzenie do gry tych najmniej ogranych zawodniczek. Do wyróżniających się zawodniczek w obu meczach należała  Joanna Nakonieczna, w obronie dobrze spisywały się Ola Bryk, Ola Kędra oraz Agnieszka Babula. Dobrze na rozegraniu zaprezentowała się Karolina Kulpa, natomiast w bloku Wiktoria Ochab

Grupa 3
Siarka Tarnobrzeg II -UKS SMS Szóstka Mielec II 0:2 (22:25, 19:25)
UKS SMS Szóstka Mielec II – UKS San Lesko 2:0 (25:8, 25:8)

Skład: Agnieszka Babula, Aleksandra Bryk, Aleksandra Kędra, Joanna Nakonieczna, Maja Smolicka, Wiktoria Ochab, Laura Leydet (libero) oraz Karolina Kulpa, Oliwia Murdza, Mirella Szczęch

JUNIORKI WYGRYWAJĄ W RZESZOWIE

Dwa zespoły liderujące w gr 2 spotkały się w Rzeszowie. W każdy z setów secie zawodniczki San Pajda Jarosław V LO Rzeszów oraz UKS SMS Szóstki Mielec prowadziły wyrównaną walkę, a szale zwycięstwa w setach przechylała się raz w jedna raz w druga stronę. Pierwszego seta wygrał zespół San Pajda Jarosław V LO Rzeszów.  Drugiego seta  mielczanki zapisały na swoim koncie. Bardzo dramatyczny miał przebieg 3 set, którego mielczanki wygrały do 30! Przegrana w trzecim secie na tyle podłamała rzeszowianki, że pomimo ambitnej postawy nie zdołały zatrzymać ”mieleckiej machiny”. Mielczanki prowadzą z kompletem zwycięstw w grupie 2.

MKS SAN-Pajda Jarosław V LO Rzeszów – UKS SMS Szóstka Mielec 1:3 (25:22, 21:25, 30:32, 20:25)

Skład: Petrykowska, Raszek, Babś, Daniluk, Fryc, Krycka, Kardyś (libero) oraz Żelazko, Konieczny