UDANY WEEKEND KADETEK I

Kadetki mieleckiej Szóstki pokonały swoje rywalki i wróciły do Mielca  z kompletem zwycięstw.

Podopieczne trenera Zbigniewa Modrasa bardzo dobrze zagrały w obronie oraz poprawiły w stosunku do poprzednich meczów przyjęcie zagrywki. Najskuteczniejszą zawodniczką w ataku w mieleckim zespole była Daria Pykosz – 4 zagrywki w 2 secie tej zawodniczki przełamały dobrze spisującą się w przyjęciu drużynę ze Stalowej Woli i pozwoliło naszej drużynie wygrać seta. W tie breaku mielczanki poszły za ciosem i wygrały do 8. W drugim meczu tego dnia z KPS Siarką Tarnobrzeg nie było zbyt wielu emocji , nasze dziewczęta od początku do końca prowadziły grę pod swoje dyktando i wygrały 2:0