MŁODZICZKI II WYGRYWAJĄ W DĘBICY

W dniu 23.10.2016 drugi zespół młodziczek UKS SMS Szóstki Mielec rozgrywał swoje mecze w Dębicy. Przeciwnikiem naszego zespołu były drużyny Łańcuta II oraz Wisłoki Dębica. Obydwa pojedynki nasze dziewczyny wygrały 2:0. Z Łańcutem w setach do 16 i 11 oraz z Dębicą do 13 i 19.
Tylko w pierwszym secie spotkania z Łańcutem dziewczyny dały sobie narzucić styl gry przeciwnika . Gdy wzmocniły zagrywkę oraz skoncentrowały się na przyjęciu to One podyktowały warunki gry. Cały zespół zasłużył na pochwałę. Mielczanki przewodzą w tabeli z 8 punktami

Skład UKS SMS Szóstka Mielec: M. Miłoś, O. Murdza, S. Anwar Ćwiok, O. Kojder, M. Jamróz, D. Salach oraz N. Radoń, J. Moryto, K. Woźniak, .P. Surman, N. Kotwica, K. Barnat, L. Kmiecińska, K. Kosińska
Trener:  Grzegorz Cibicki

Categories: Aktualności