2 LIGA: MIELCZANKI Z 1 PUNKTEM

W sobotę 2 ligowy zespół mieleckiej Szóstki zmierzył się z zespołem Marba Sędziszów Młp. Mielczanki zdołały wygrać dwa sety i dopisać do swojego konta 1 punkt. Podopieczne Romana Murdzy prowadziły w setach 2:1 i w 4 secie 16:9, jednak nie zdołały utrzymać przewagi i uległy w tym secie do 22. Piąty set był grą nerwów, jednak delikatną przewagę miały  zawodniczki Marby Sędziszów i to one po zaciętej końcówce wygrały do 14 i całe spotkanie 3:2

UKS Szóstka Mielec – UKS MARBA Sędziszów Młp. 2:3 (28:26, 24:26, 25:22, 22:25, 14:16)

Skład UKS Szóstka Mielec: G. Fryc, S. Kusik, N. Murdza, W. Pasierb, E. Szymańska, K. Krzysztofik, W. Murdza (libero) oraz Z. Babś,  K. Daniluk, M. Gorzkiewicz, J. Kardyś (libero), A. Krycka, P. Petrykowska, M. Raszek,

Categories: Aktualności