Stal Mielec 2005 – DAP Dębica 4:3 (3:0)

W sobotę (1.10.2016) zespół Młodzików Młodszych Stali Mielec w ramach 5 kolejki rozegrał spotkanie z DAP Dębica.

Pierwsza połowa należała do naszych zawodników. Sygnał do ataku dał Igor Figurski, który strzelił pierwszego gola. Świetnym rajdem i pięknym golem popisał się Karol Kilian. I wreszcie po ładnej grze kombinacyjnej pomiędzy Konradem Kluzą i Jakubem Początkiem ten drugi umieścił celnym strzałem piłkę w siatce.

Po przerwie obraz gry diametralnie się odmienił. DAP Dębica zaatakowała wyżej, a w grę naszych młodzików wdała się nerwowość. Goście już po niecałych 6 min. od wznowienia gry doprowadzili do wyniku 3:2. Zawodnicy obu drużyn walczyli zaciekle o każdą piłkę.

Mecz toczył się w niezłym tempie, zarówno jedna, jak i druga drużyna chciała przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Po jednym z kontrataków przed szansą zdobycia bramki stanął Konrad Kluza i celnym strzałem od słupka nie dał szans bramkarzowi gości.

Zawodnicy DAP Dębica nie chcieli pogodzić się z takim rezultatem i śmielej zaatakowali, stwarzając naszej drużynie mnóstwo kłopotów. Po jednym z rzutów wolnych pięknym strzałem popisał się Oskar Baniak.

Trudne spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Stali Mielec 4:3. Brawa dla zawodników za charakter i grę do ostatniego gwizdka sędziego!

Stal Mielec – DAP Dębica 4:3 (3:0).

Skład: Piechota Kacper, Przygoda Jan, Skowron Bartosz, Kilian Karol, Jaskot Franciszek, Dyrkacz Karol, Osmola Jakub, Początek Jakub, Figurski Igor, Duda Sebastian, Kluza Konrad, Mateusz Wójcik, Strelcow Jakub, Bania Michał.

Trener: Rafał Ćwięka
Kierownik: Michał Początek

6572-2

Categories: Aktualności