UKS SZÓSTKA WYGRYWA W JAROSŁAWIU

Mielczanki wygrały turniej w Jarosławiu. W pierwszym swoim meczu pokonały drugi zespół San Pajda Jarosław 2:1 (-22, 23, 18).

Podczas drugiego spotkania zawodniczki Szóstki Mielec pokonały pierwszy zespół San Pajda Jarosław 2:1. Pierwszego seta mielczanki przegrały do 22, by drugiego wygrać do 17. Najwięcej walki było w trzecim secie. Szóstka prowadziła kilkoma punktami, by po chwili przegrywać 3. Walka o ten najważniejszy set i wygraną, trwała do ostatniej piłki, którą to nasz zespół zapisał na swoim koncie wygrywając do 26

W drugim dniu turnieju mielczanki zagrały na remis. Rano uległy zespołowi z Proszowic 1:2 (-22, 17, -20), a za kilka godzin pokonały zespół z Tomaszowa 2:1 (17, 20, -19). Zawodniczki UKS Szóstki Mielec mogły zaprezentować swoje umiejętności, gdyż każdą trener Roman Murdza desygnował do gry. Cieszy wygrana w turnieju oraz postawa samych zawodniczek. Nowe zawodniczki fajnie wkomponowały się do zespołu, wnosząc świeżość i młodzieńczą radość. Oczywiście jest jeszcze kilka mankamentów w grze, ale od czego są treningi ?

Mielczanki występowały w składzie: Szymańska Elżbieta, Murdza Natalia, Żelazko Kamila, Krzysztofik Klaudia, Pasierb Wiktoria, Murdza Wiktoria (libero) oraz Gorzkiewicz Martyna, Babś Zuzanna, Raszek Maria, Krycka Aleksandra, Konieczny Agnieszka, Kardyś Jagoda (libero)